TR: Anniversary & TR: Legend mix – Classic (fotoštúdio)

 • dátum: 22.12.2017; lokácia: fotoateliér
 • fotografka: Mária Závodská photography
 • mejkap: Ivana Hrabcová – vizážistka a kozmetická poradkyňa
 • tento fotoset je oslavou 10. výročia môjho cosplayovania, predovšetkým ako Lara, no a keďže som začínala práve s veľmi chabým pokusom o TR:A Classic outfit, vybrala som si tento outfit opäť, s TR:L doplnkami
 • zbraň mám od českého fanúšika, je skvelá!
 • pre zväčšenie ťuknite na fotografiu

5 thoughts on “TR: Anniversary & TR: Legend mix – Classic (fotoštúdio)

 1. Čím dál tím lepší! To ateliérové focení ti opravdu sedí a je to zas úplně jiný vzhled než fotky z terénu. Zelený gel přes pomocný blesk to zajímavě ozvláštnil, to už jsem Majce chválil na FB, a za samopal máš velké bonusové body 🙂 Z nějakého důvodu vypadáš skoro vždycky nejlíp na fotkách, kde sedíš, i tentokrát je to můj favorit 😀 Dobrá práce všech zúčastněných.

 2. Nebyť teba, niet ani samopalu, pretože som si ho našla na airsoft stránkach a stojí teda fakt dosť, sama by som si ho asi nekúpila… Takže vďaka ešte raz 🙂
  Tam, kde sedím, vážne? A to už bolo ku koncu, keď ani srnka netušila, akú pózu ešte hodiť 😀 No jo, Majka je každopádne šikulka, vizážistka tiež, takže ich dakedy určite ešte oslovím.

  1. Rádo se stalo a zase stane, když vidím takovéhle výsledky 😉 Až na něj jednou našroubuješ i tu natahovací páčku závěru (to malé černé v krabici, na co je vyvrtaná dírka cca deset centimetrů od konce hlavně), budou nadšení i zbraňoví puntíčkáři 😛 Myslím, že je to nakreslené v manuálu.

Ďakujem za komentár, zastav sa aj nabudúce!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.